Není potřeba si všechno kupovat, pokud máte šikovné České ručičky, tak si toho můžete spoustu vyrobit samy. Ať už to je kurník pro slepice nebo nová udírna na uzení maso nebo krásný venkovní krb.

Stavby vlastními silami

Dříve si toho lidé dělaly mnohem více vlastními silami. Dnes si lidé kupují jen hotové výrobky. A věřte, že když si něco vyrobíte, tak pak z toho máte i o hodně větší radost, než z klasického koupeného výrobku. Určitě si tedy zkuste někdy něco vyrobit samy. Můžete začít lehčími věci a postupně se propracovávat i k více složitým věcem.

Stavba kurníku pro slepice návod

Slepice jsou docela nenáročné na chov a tak spousta lidí uvažuje o tom, že začnou pěstovat slepice. Přece jen vajíčka jsou stále více drahá a slepice snesou průměrně jedno vajíčko denně. Přesněji to je zhruba 300 vajíček ročně. Ptáte se jak postavit kurník? Budete k tomu potřebovat hodně dřeva a pak také vaše šikovné ručičky.

Uzení masa na domácí udírně

Vzpomínáte z dětsví na lahodné uzené maso z domácí udírny? A chtěly by jste si něco takového zase zopakovat? Není problém, jen si musíte vyrobit kvalitní domácí udírnu. V článku jak postavit udírnu jsme postupovaly jak přesně máte postupovat při výrobě kvalitního domácí udírnu na uzené maso a klobásků a uzenin.

Domácí venkovní krb

I stavba venkovního krbu svépomoci je možná. Opět vám článek napoví, jak máte správně postupovat při výrobě venkovního krbu. Když pozvete více kamarádů, tak o to pak může být stavba venkovního krku rychlejší a budete to mít rychleji z krku.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.